Lakić na klupi

Katastrofa Wolfsburga i Olića: Hannover im kao gost očitao lekciju!

Nogometaši Hannovera pobijedili su u gostima Wolfsburg s 4-0 u ogledu 2. kola Bundeslige odigranom na Volkswagen-Areni...

Ivica Olić je u skromnoj Wolfsburgovoj momčadi igrao do 55. minute, kada ga je zamijenio Orozco, dok Srđan Lakić s klupe za pričuvne igrače nije ulazio u igru. Olić je u 23. minuti, kod vodstva Hannovera 1-0, propustio šansu za izjednačenje. Nakon što ga je proigrao Diego, previše je oklijevao s udarcem i na kraju se našao u poziciji iz koje je teško bilo poentirati.

Pogotke za Hannover zabili su Haggui u 10., Sobiech u 26., Andreasen u 52. i ponovno Sobiech u 56. minuti. Hannover je uredno iskažnjavao sve propuste u Wolfsburgovoj obrani, a mogao je prema prilikama još više napuniti mrežu slabog domaćina koji je od 65. minute igrao bez isključenog Knochea (drugi žuti).

Zanimljivo da je Wolfsburg proteklih pet sezona u prvenstvu redovito pobjeđivao Hannover, u prošle tri sezone uvijek s barem dva gola razlike, ali je ovoga puta teško stradao... (TS)