Podbačaj Arsenala

Katastrofa Liverpoola: Evo primjera kako se ne puca 'penal'

Nakon silnih godina razočaranja Liverpool je i u novu sezonu ušao potpunim debaklom. West Bromwich je na svome Hawthornsu slavio s 3-0 protiv momčadi Brendana Rodgersa...

Zoltan Gera je s 20-ak metara u 43. minuti pogodio rašlje gola Pepea Reine, a potonuće ''redsa'' se nastavilo i u drugom poluvremenu. U 58. minuti je Daniel Agger dobio crveni karton nakon prekršaja u kaznenom prostoru. Shane Long je katastrofalno pucao jedanaesterac, tako da Pepeu Reini nije bilo teško obraniti njegov udarac, ali već u 63. minuti upravo je nad njim Martin Škrtel skrivio novi jedanaesterac koji je ovaj put realizirao Peter Odemwingie.

Priču je u 77. minuti prvijencem u novom dresu zaključio Belgijanac Romelu Lukaku koji je ljetos došao na posudbu iz Chelseaja.

U prvoj utakmici bez Robina van Persieja Arsenal je na svome Emiratesu odigrao samo 0-0 protiv Sunderlanda, a jednako uvjerljiv poput Fulhama je bio i Swansea koji je kao gost deklasirao QPR s 5-0. West Ham je u prvoj povratničkoj utakmici u Premierligi pobijedio Aston Villu s 1-0, a još jedan novi prvoligaš Reading je odigrao 1-1 protiv Stokea. (TS)