Remi s Augsburgom

Kandidat za hrvatsku reprezentaciju zabio za Borussiju M'gladbach

Branimir Hrgota zabio za Borussiju M'gladbach u remiju (2:2) s Augsburgom u 7. kolu Bundeslige...

Branimir Hrgota, 20-godišnji švedski napadač hrvatskih korijena iz Borussije Mönhengladbach, postigao je pogodak za svoju momčad na gostovanju kod Augsburga u 7. kolu Bundeslige, koji ipak nije bio dovoljan za pobjedu…

Hrgota je ušao u igru u 68. minuti, a samo tri minute kasnije poentirao je udarcem lijevom nogom s 12 metara nakon ubačaja Krusea s lijeve strane, za vodstvo svoje momčadi 2-1. Bio mu je to drugi prvenstveni pogodak ove sezone.

Borussia ipak nije uzela sva tri boda, jer je u 88. minuti Milik iz blizine postavio konačnih 2-2.

Domaćini su poveli u 27. minuti preko Hahna, koji je zabio iskosa s desne strane s pet metara, a u 33. minuti poravnao je Kruse, kasnije asistent za Hrgotin pogodak.

Borussia Mönhengladbach i Augsburg su susjedi na ljestvici, na 5. i 6. mjestu, sada sa po 10 bodova. (TS)

Bundesliga, 7. kolo:

Augsburg – Borussia Mönhengladbach 2-2 (Hahn 27, Milik 88 / Kruse 33, Hrgota 71)