Efektan pogodak

Kakav potez: Kolumbijac oduševio 'škorpionom' u stilu Higuite

U derbiju 22. kola gledatelji u Seulu mogli su uživati u golijadi i 6:0 pobjedi domaćeg kluba nad Busanom, ali svjedočili su i jednom nezaboravnom trenutku.

U 18. minuti napadač domaće momčadi, Kolumbijac Mao Molina postigao je pogodak "škorpionom"! Suigrač mu je ubacio loptu s lijeve strane, a on se bacio prema naprijed i petom postigao efektan pogodak!

Taj je potez izmislio Molinin sunarodnjak, bivši vratar Rene Higuita, koji je na taj način na Wembleyu davne 1995. obranio udarac Jamieja Redknappa u utakmici Engleske i Kolumbije.

Dodajmo i da se u strijelce u pobjedi Seula upisao i bivši Hajdukov veznjak Dario Damjanović, koji je zabio u 67. minuti posljednji pogodak na utakmici. (Agencija VLM)