Kobni Pogrebnjak

Kakav kiks: Srpski vratar poklonio pobjedu 'braći' Rusima

Nogometna reprezentacija Rusije pobijedila je u Moskvi Srbiju s 1-0 u prijateljskom ogledu. Jedini pogodak postigao je Pavel Pogrebnjak u 53. minuti...

Sudeći prema izvještajima, niti jedna selekcija nije pružila baš dobru igru, ali je Rusija ipak bila bolja i zasluženo je pobijedila. Pogrebnjak je poentirao nakon kontranapada kojeg je i sam poveo.

Spomenimo kako je Andrej Aršavin morao napustiti igru zbog sudara glavama između njega i Ninkovića, u 27. minuti ogleda.

Bila je to druga uzastopna utakmica u kojoj reprezentacija Srbije, koja će biti jedan od suparnika Hrvatske u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2014. godine, nije uspjela postići gol. Srbiji je ovo, isto tako, bila četvrta uzastopna utakmica bez pobjede.