breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade"
Treća titula zaredom

Juventus novom pobjedom s jednom rukom na peharu prvaka

U posljednjoj utakmici 33. kola talijanskog prvenstva momčad Juventusa svladala je domaći Udinese s 2-0…

Sebastian Giovinco dobio je jednu od rijetkih prilika za nastup u startnoj postavi Juvea, te ju je dobro iskoristio jer je u 16. minuti postigao vodeći pogodak u 16. minuti. Pogodio je lijevom nogom s 14-15 metara. Konačni rezultat postavio je Fernando Llorente pogotkom iz blizine u 26. minuti.

Juventus je upisao drugu uzastopnu ligašku pobjedu, odnosno devetu u zadnjih 10 utakmica, te sada ponovno ima 8 bodova prednosti pred Romom na vrhu ljestvice.

Antonio Conte na ovoj je utakmici odmarao Leonarda Bonuccija i Carlosa Teveza, koji su ogled pratili s klupe. Zanimljivo da je Bonucci svejedno zaradio žuti karton u 17. minuti, jer se sukobio s nekime s klupe Udinesea prilikom proslave nakon prvog gola. To znači da će zbog suspenzije propustiti iduću utakmicu, kod kuće protiv Bologne.

U domaćoj momčadi su svih 90 minuta s klupe odgledali hrvatski nogometaši Igor Bubnjić i Frano Mlinar.(TS)