I Krkić isključen

Juve ostao prvi, Roma dobila tri komada i tri crvena!

Nogometaši Rome u pravom smislu riječi su se osramotili u utakmici 14. kola talijanske Serije A. Gostovali su kod Fiorentine, te su izgubili utakmicu s 3-0, a ogled su završili s osam igrača na travnjaku...

Sve je po zlu za Rimljane pošlo u 16. minuti kada je Juan napravio prekršaj u svom šesnaestercu. Zaradio je crveni karton, a Jovetić je s bijele točke bio miran i precizan za 1-0. Unatoč igraču manje Roma se ipak trsila u nastavku prvog dijela, ali ih je pokopao pogodak Gamberinija pri samom kraju prvog dijela.

U nastavku su igrači Rome posve posustali i opet se prepustili nervoznim reakcijama. U 77. minuti je Gago dobio drugi žuti karton, a u 85. je Krkić rukama zaustavio let lopte prema svojoj mreži, pa je i on pocrvenio. S bijele točke je tada spretan bio Santiago Silva i time postavio konačnih 3-0.

Na vrh se vratio Juventus i to pobjedom protiv pretposljednje Cesene u Torinu od 2-0. Teško je Juve slomio tvrdog suparnika, pa je tako Marchisio zabio u 72. na asistenciju Vidala, a sam Vidal je u 83. iz penala zabio za konačnih 2-0.

Vremešni, ali neuništivi Marco di Vaio je zabio jedini pogodak na utakmici Bologne i Siena (1-0), dok u Veroni nije bilo pogodaka u ogledu Chieva i Atalante.