Dva gola Marchisija

Juve gazda u Torinu: Prvak s igračem više lako riješio gradske rivale

U jedinoj subotnjoj utakmici 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Juventus se lakoćom na domaćem travnjaku obračunao s Torinom i na kraju slavio 3-0 pobjedu...

Sva je tri gola Juve postigao u drugom poluvremenu. Dva je puta zabio Claudio Marchisio, a jednom Sebastian Giovinco.

Valja reći da je Juventus sve golove zabio u trenucima dok je imao igrača više na travnjaku budući je već u 36. minuti pocrvenio Kamil Glik zbog starta đonom na nogu Emanuelea Giaccherinija.

Već pet minuta nakon isključenja "zebre" su imale prvog zicera za vodstvo budući je dosuđen kazneni udarac, ali je Andrea Pirlo s bijele točke zapucao visoko preko gola.

U drugom dijelu Juventus je mrežu Torina načeo u 57. minuti kada je Marchisio zabio glavom od tla nakon asistencije Giovinca. Deset minuta kasnije sam se Giovinco upisao u strijelce lijepim udarcem iskosa s desne strane u dalji kut, te postigao svoj peti ovosezonski gol, dok je konačnih 3-0 postavio Marchisio u 84. minuti.

Talijanski veznjak je svoj treći ovosezonski gol zabio nakon lijepe asistencije prsima od Mirka Vučinića. Juve je ovom pobjedom prekinuo negativan mini-niz od dvije prvenstvene utakmice u kojima je upisao tek jedan bod, te se vratio na pobjednički kolosijek. (TS)