Becks izgubio od 'fenjeraša'

Još uvijek zna zabiti: Pogledajte hat-trick legendarnog Francuza!

Legendarni Francuz Thierry Henry predvodio je New York Red Bullse do 5-2 pobjede nad Montreal Impactom u američkoj nogometnog ligi (MLS). Bivši "topnik" postigao je hat-trick...

New York je pet minuta prije kraja poluvremena zaostajao 2-1 za Impactsima, a onda je postigao četiri uzastopna pogotka od čega je Henry "potpisao" dva. Pogodio je Francuz i kod rezultata 0-1 za 1-1. Imao je priliku i prošloga tjedna upisati svoj prvi hat-trick u MLS ligi, ali je istu propustio.

Prošlogodišnji pobjednik prvenstva Los Angeles Galaxy poražen je na svom travnjaku od najlošije momčadi u 2011. godini, New England Revolutiona, s 3-1. Iako su gosti u dosadašnjem dijelu sezone postigli svega jedan gol u tri utakmice, sinoć su čak tri puta uspjeli probiti inače čvrstu obranu Galaxyja.

Pred sam kraj susreta Irac Robbie Keane, ovoljetna prijetnja Hrvatskoj na Europskom prvenstvu u Ukrajini i Poljskoj, zabio je utješni pogodak za Galaxy nakon asistencije Edsona Buddlea.