Jednostavno - majstor

Još uvijek nije izgubio moć - Ronaldinho sjajan u pobjedi Atletica

U derbiju 16. kola Prvenstva savezne države Sao Paulo gostujući je Corinthians na Morumbiju nadigrao domaći Sao Paulo FC 2:1.

Iako su gosti došli u vodstvo preko svog najboljeg igrača Jadsona u petoj minuti, gosti su preokrenuli prekrasnim izjednačujućim pogotkom Danila u 42. minuti, te pobjedničkim Alexandrea Pata iz 11-erca desetak minuta prije kraja utakmice.

U srazu osmog kola Prvenstva savezne države Minas Gerais Atletico Mineiro je na svom travnjaku nadigrao Tupi 4:1.

Izvrsnu je predstavu za domaću momčad odigrao Ronaldinho.

Najprije je u 24. minuti pogodio gredu iz slobodnog udarca nakon čega je Jo pogodio za 2:0, da bi u 63. povisio na 4:0 lijepo plasiranim udarcem s ruba 16-erca.