Igrao i Kranjčar

Vida zabio za pobjedu kijevskog Dinama!

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida pogotkom glavom već u 5. minuti donio je kijevskom Dinamu domaću pobjedu 1:0 protiv Vorskle u 21. kolu ukrajinskog prvenstva.

Vida je zabio gol na asistenciju Jarmolenka. Bio je to njegov drugi prvenstveni nastup u kijevskom sastavu, u kojem je odigrao cijelu utakmicu, dok je Niko Kranjčar ušao u igru u 66. minuti.

Dinamo je na drugom mjestu na ljestvici sa 44 boda, koliko ima i Dnjipro, ali uz utakmicu koju tek treba odigrati kasnije u nedjelju protiv Krivbasa. Vodeći je Šahtar, sa 16 bodova više od Dinama i Dnjipra.