Celtic na drugom mjestu

Je li to moguće: Pobjede Barcu, pa remiziraju sa St. Johnstonom

I dok su u srijedu u Ligi prvaka na svome Celtic Parku srušili moćnu Barcelonu, četiri dana kasnije na istom mjestu nogometaši Celtica nisu uspjeli svladati St. Johnstone...

Dvoboj 13. kola škotske Premierlige završio je rezultatom 1-1, pri čemu je Anthony Watt bio strijelac za Celtic u 51. minuti, a Nigel Hasselbaink za goste 26 minuta kasnije.

Bez glavnog rivala Rangersa, koji je izbačen u četvrtu ligu, Celtic očito igra opuštenije u domaćem prvenstvu, tako da mu je ovo već treća utakmica zaredom u kojoj nije pobijedio. Zbog toga je, s odigranom utakmicom manje, pao na drugo mjesto iza Hiberniana koji je u nedjelju došao do treće pobjede u nizu, svladao je Dundee United s 2-1.

Zanimljivo je spomenuti i da je prije samo desetak dana Celtic deklasirao današnjeg suparnika u Liga kupu s čak 5-0. (TS)