Izgubili s igračem više: 'Branili smo se poput starih baba'

Menadžer Blackburn Roversa Sam Allerdyce bijesnio je na svoje nogometaše nakon utakmice 17. kola engleskog nogometnog prvenstva u kojem su poraženi na gostovanju kod Boltona 2-1...

Najviše je popularnog “Big Sama” zabolio način na koji je njegova momčad poražena, budući je oba gola primila s igračem više. Naime, od 55. minute je Blackburn imao igrača više nakon isključenja Marka Daviesa, ali to nije spriječilo domaćeg Boltona da zabije dva gola, od čega je onaj pobjednički djelo Stuarta Holdena iz 88. minute.

'Branili smo se poput grupice starih baba i dopustili im gol Fabricea Muambe. Napravili smo nevjerojatne dvije pogreške u obrambenim situacijama i primili golove. Razočaravajuće je ovako prosuti bodove, kada znate da ste u najmanju ruku mogli izvući remi. Sada mi je žao što su ostali s igračem manje jer nam uopće nisu zaprijetili dok su igrali sa jedanaestericom',  zaključio je Allardyce, koji u susretu protiv Boltona nije uvodio Nikolu Kalinića.