Livaja ušao s klupe

Inter propustio stići korak do Juventusa, Napoli može i bez Cavanija

Nakon 10 uzastopnih pobjeda u natjecanjima Serie A i Europa lige, nogometaši Intera trenutno su na negativnom nizu od četiri utakmice bez osjećaja kako je to upisati tri boda...

U pretposljednjoj utakmici 14. kola Serie A Inter je u gostima kod Parme upisao drugi uzastopni gostujući poraz (1-0), s kojim je ostao na trećem mjestu prvenstvene ljestvice na koje je pao ranijom pobjedom Napolija kod Cagliarija.

Iako rezultat ne sugerira, utakmica Parme i Intera bila je i više nego zanimljiva s pregršt prilika i s jedne i s druge strane (12-8 udarci). Domaći nogometaši bili su spretniji i sretniji da su postigli jedan, ujedno i pobjednički pogodak, te da nisu primili nijedan.

Nicola Sansone bio je strijelac jedinog pogotka na susretu, a dogodio se u 75. minuti. Samo tri minute kasnije Sansone je napustio travnjak, a zamijenio ga je Ishak Belfodil.

Recimo i da je u 90. minuti utakmice u igru kod Intera ušao mladi hrvatski nogometaš Marko Livaja, a na travnjaku je zamijenio iskusnog Estebana Cambiassa.

U ranijem terminu Napoli je u gostima svladao Cagliari 1:0. Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Marek Hamšik u 73. minuti, a napoletani su igrali bez kartoniranog Edinsona Cavanija. (TS)