Inter i Juventus remizirali u uzbudljivom derbiju

Inter je na San Siru odigrao 0-0 protiv Juventusa u 6. kolu talijanske Serie A...

U velikom derbiju Nerazzuri i Bianconeri odigrali su bez pogodaka, ali u dvoboju punom tempa s mnogo prilika za obje momčadi. Posebno su se istakli golmani Storrari i Julio Cesar koji su najzaslužniji što je dvoboj završio 0:0.

U prvom poluvremenu Juventus je bio bolja momčad, imao je duga razdobolja pritiska na Cesarov gol i jedan poništen pogodak Iaquinte zbog pola metra zaleđa u kojem se nalazio.

U drugom dijelu Inter se probudio, žestoko napao i u nekoliko navrata opasno zaprijetio, posebno u 67. minuti kada je Lucio pucao glavom iz blizine nakon prekida i u 78. kada su milimetri dijelili Milita od pogotka.

Posebno su se istakli Samuel Eto'o s jedne i Miloš Krasić s druge strane koji su oduševili svaki s po jedinim fenomenalnim okomitim prodorom kroz protivničku obranu, no obojica bez konačne realizacije.

Nakon ovog kola Lazio je taj koji se nalazi sam na vrhu Serie A. Inter i Juve još uvijek su itekako u igri za naslov...