Prošao detaljan liječnički pregled

Iniesta dobio udarac u koljeno: U Barceloni pušu i na hladno!

Španjolski nogometaš Barcelone Andres Iniesta zaradio je ipak samo lakšu ozljedu koljena u susretu 19. kola Primere na gostovanju kod Atletico Madrida...

Iniesta je u remiju dviju najboljih momčadi Primere (0-0) napustio travnjak na poluvremenu utakmice, a razlog je bio udarac koji je zadobio u prvih 45 minuta.

Nakon detaljnih pregleda ove nedjelje utvrđeno je da je španjolski reprezentativac zaradio samo lakšu ozljedu, te da će iz predostrožnosti propustiti uzvratnu utakmicu Kupa kralja protiv Getafea.

Trener katalonskog sastava Gerardo "Tata" Martino imat će Iniestu na raspolaganju za utakmicu 20. kola protiv Levantea. (TS)