Nije izgubio magični dodir

Igračina: Ronaldinho zabio dva fantastična slobodnjaka!

Nekad najbolji svjetski nogometaš Ronaldinho dokazao je u 18. kolu brazilskog prvenstva da usprkos činjenici da su mu 33 godine na leđima nije izgubio svoj magični dodir...

U sinoćnjem susretu protiv Fluminensea njegov Atletico Mineiro odigrao je 2-2, a oba golova za domaći je sastav zabio Ronaldinho i to oba iz slobodnih udaraca.

Veznjak Atletico Mineira zabio je prvog u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela od grede, ostavivši vratara "smrznutog" na mjestu. Bio je to gol za 1-1. Drugog je nekadašnji igrač Barcelone i Milana pospremio u 82. minuti za 2-2, a opet je suparnički vratar ostao bespomoćno ukopan u mjestu.

Bili su mu to 4. i 5. ovosezonski gol u osam odigranih susreta. (TS)