Majstorski potezi

Ibra potopio Lille i donio PSG-u prvu prvenstvenu pobjedu!

Zlatan Ibrahimović dvama je golovima donio svom Paris Saint-Germainu pobjedu na gostovanju kod Lillea 2-1 u 4. kolu francuskog prvenstva...

Nakon mršava tri remija, bogata pariška momčad koju vodi talijanski trener Carlo Ancelotti napokon je u četvrtom pokušaju stigla do prve pobjede. Njezin najbolji igrač Zlatan Ibrahimović zabio je za vodstvo gostiju već nakon 26 sekundi igre što je, dakako, najbrži gol ove sezone u francuskom prvenstvu. Poentirao je švedski centarfor iz blizine na asistenciju Meneza.

Chedjou je izjednačio glavom u 12. minuti nakon ubacivanja Payeta, ali je Ibrahimović majstorski iskoristio dodavanje Pastorea u 21. minuti, te je zabio svoj drugi gol na utakmici, pokazalo se dovoljan ua pobjedu gostiju.

Lille 1 : 2 Paris Saint Germain footyroom.com by Futbol2101

Ibrahimović je još uvijek jedini strijelac PSG-a u prvenstvu, zabio je sva četiri gola pariške momčadi. Nakon drugog pogotka je imao realizaciju 4 od 5 kada su udarci u okvir gola u pitanju.

PSG je ovom pobjedom skočio na 8. mjesto sa 6 bodova, dok je Lille pao na 11. poziciju s bodom manje. (TS)