Gazda u svlačionici

Ibra poručio suigračima: 'I moji sinovi igraju bolje od vas!'

Francuski portali raspisali su se o istupu Zlatana Ibrahimovića na utakmici protiv pretposljednjeg Troyesa prošle subote.

Na poluvremenu utakmice bogati Parižani vodili su samo 1:0 golom Maxwella na asistenciju upravo Ibre. Šveđanin je tada ušao u svlačionicu i poručio suigračima da i 'njegovi sinovi igraju bolje od njih'.

Očito je potresao suigrače s tom izjavom, jer su do kraja utakmice zabili još tri pogotka. Od toga dva Ibrahimović koji je za još jedan asistirao.

Što im je tek rekao nakon ispadanja u Liga kupu od rivala St. Etiennea. Nisu zabili ni gola 'zelenima' u 120 minuta, nakon kojih je Ibra bio jako frustriran.