Dobra predstava

Ibišević potopio svoje, zabio i Salihović!

Bosansko-hercegovački nogometaši Vedad Ibišević i Sejad Salihović bili su jedini strijelci u prvom dvoboju 26. bundesligaškog kola, u kojem je Stuttgart u Sinsheimu pobijedio domaći Hoffenheim 2-1...

S dvama je pogocima, u osmoj i 43. minuti, goste u 2-0 vodstvo još prije poluvremena doveo Vedad Ibišević, do siječnja ove godine dugogodišnji napadač Hoffenheima. Svoj osmi i deveti bundesligaški pogodak, radujući se pritom najviše što je mogao, supermotivirani je Bosanac zabio na asistencije nizozemskog braniča Khalida Boulahrouza s desne strane.

Na konačnih je 2-1 u 74. minuti iz 11-erca smanjio bosanski veznjak domaće momčadi Sejad Salihović, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena. Njemu je to bio šesti ovosezonski pogodak.

Svih je 90 minuta u redovima domaće momčadi odigrao hrvatski veznjak Boris Vukčević. Ibišević, također u igri do kraja utakmice, pretkraj je zbog neopreznog prekršaja nad domaćim vratarom Starkeom zaradio žuti karton. (TS)