breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Iznenađenje na Emiratesu

I Arsenal 'kiksao' kod kuće, čudesni Hennessey!

Nogometaši Arsenala odigrali su samo 1-1 na svom stadionu protiv Wolvesa u 18. kolu Premiershipa.

Malo je tko mogao očekivati da će gosti ostati neporaženi u ovoj utakmici, pogotovo nakon vodećeg pogotka Arsenala već u 8. minuti. Benayoun je gurnuo u prostor loptu za Gervinha, koji je zaobišao gostujućeg vratara Hennesseya, a potom je lijevom nogom bez problema poentirao za 1-0.

Ipak, gosti su izjednačili u 38. minuti, kada je Steven Fletcher jednu odbijenu loptu glavom proslijedio u mrežu za, pokazalo se, konačnih 1-1.

Robin van Persie, vodeći strijelac prvenstva sa 16 pogodaka, nije iskoristio niti jednu od mnogih šansi na utakmici. Zasluge za to pripadaju i raspoloženom vrataru Wolverhamptona Wayneu Hennesseyju.

Gosti su od 75. minute igrali bez isključenog srpskog veznjaka Nenada Milijaša, koji je dobio izravni crveni karton zbog grubog prekršaja na Arteti.

Arsenal je uputio 11 udaraca u okvir gola (ukupno 26), gosti samo jedan (ukupno šest). Imali su ''topnici'' 73 posto loptu u svojim nogama, no, sve to je slaba utjeha menadžeru Arseneu Wengeru i njegovim igračima, kada su utržili samo jedan bod.

Arsenal je propustio eventualnom pobjedom preskočiti Chelsea na četvrtom mjestu na ljestvici. Ovako za njime zaostaje jedan bod, za Tottenhamom dva, a za vodećim dvojcem, Manchester Cityjem i Manchester Unitedom, 12 bodova.