Sjajni Zagreb

Dinamo 'šesticom' prošao u osminu finala Kupa, Pamić zabio iz kornera!

U tijeku su utakmice 1/16 finala Hrvatskog kupa. 12 utakmica započelo je u 15.30.

Dinamo je protutnjao Suhopoljem i s uvjerljivih 6:0 izborio osminu finala Hrvatskog kupa. 'Modri' su poveli već na početku utakmice udarcem Antolića s 20-ak metara, a prije kraja prvog poluvremena za 2:0 je zabio Beqiraj.

U nastavku je bilo smo pitanje s koliko će pogodaka 'modri' ispratiti Suhopolje. Na kraju je Dinamo zabio još četiri gola, a u strijelce su se upisali Ademi, Pamić koji je zabio izravno iz kornera te Duje Čop s dva komada.

Osim sigurne pobjede Dinama prolaz u osminu finala Kupa osigurala su još tri prvoligaša. Istra 1961 je na gostovanju u Požegi kod Slavonije 2-1, Osijek je bio uvjerljiv u Kuševcu kod Torpeda 3-0, a Zadar je je slavio kod Segeste 2-0.

Utakmice 1/16 finala Hrvatskog kupa:

Međimurje - Karlovac 3:0

Zelina - Vinogradar 0:1

Torpedo Kusevac - Osijek 0:3

Suhopolje - Dinamo Zagreb 0:6 (Antolić 2', Beqiraj 39', Ademi66', Pamić 70', Čop 76', 85')

Slavonija - Istra 1961 1:2

Segesta - Zadar 0:2

Podravina Ludbreg - Šibenik 1:0

Novigrad - Varaždin 3:0

Marsonia - Zagreb 0:5

Lučko - Pomorac 4:1

HAŠK - Zagora 1:2

Gorica - Inter Zaprešić 0:0