Kako su jaki

Hat-trick čudesnog Aguera, igraču mjeseca Džeki niti minute

Manchester City nastavlja s pobjedama u Premiershipu, a nova 'žrtva' Mancinijeve skvadre bio je Wigan Athletic koji je poražen 3-0. Do pobjede u četvrtom kolu došao je i londonski Chelsea koji je slavio na gostovanju kod Sunderlanda 2-1...

Manchester City očitao je lekciju Wiganu na svom Etihad stadionu. Bilo je 3-0, a moglo je biti i puno puno gore za goste. Ovoljetno pojačanje Cityja, pristiglo iz Atletico Madrida, Sergio Agüero, postigao je svoj prvi hat-trick u četvrtom nastupu za građane. 'Kun' je načeo mrežu Wigana u 13. minuti utakmice, te je ujedno to bio i rezultat prvog poluvremena. Rezultat je mogao biti i drugačiji da je Carlos Tevez realizirao jedanaesterac u 19. minuti i da je Micah Richards pogodio čisti 'zicer' u 28.

szólj hozzá: 1-0 Aguero Man City-Wigan

U nastavku je City nastavio prijetiti, a Agüero je svoj drugi pogodak postigao u 63. minuti. Samo šest minuta kasnije Argentinac postiže i hat-trick, svoj prvi za momčad menadžera Roberta Mancinija. Bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko proveo je cijelu utakmicu na klupi za pričuve.

szólj hozzá: 3-0 Aguero Man City-Wigan

Chelsea je upisao gostujuću 2-1 pobjedu kod Sunderlanda. Momčad Andrea Villasa-Boasa povela je preko Johna Terryja u 18. minuti prvog poluvremena, da bi Daniel Sturridge početkom nastavka povisio na 2-0. Korejac Ji uspio je smanjiti na 2-1 u 90. minuti utakmice.

szólj hozzá: S0-1C

szólj hozzá: S0-2C

Nakon ljeta iz noćne more za menadžera Arsenala Arsena Wengera, koji je u prošlome kolu poražen s visokih 8-2 kod Manchester Uniteda, 'Topnici' su nakon šopinga u posljednjem danu prijelaznog roka uspjeli sastaviti momčad koja je pobijedila Swansea s minimalnih 1-0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Rus Andrej Aršavin u 40. minuti utakmice.