''Jesmo li najbolja momčad svih vremena? Ne, nismo. Lako je takvo što ustvrditi nakon "el clasica" u ponedjeljak, ali Milan Arriga Sacchija, Real Madrid Alfreda Di Stefana i Barcelona Johana Cruyffa bolje su momčadi. To je apsurdna debata'', kaže Guardiola.
Tri vijesti o kojima se priča
''Ako nam je Real Madrid prije bio prijetnja, sada je još veća. Dva boda prednosti ne predstavljaju ništa.''
Barceloninoj nogometnoj momčadi slijedi ogled protiv Osasune, a prilika je to da sastav ponovno dokaže svoju vrijednost.
''Dobro smo radili ovaj tjedan i uvjeren sam da ćemo odgovoriti na zahtjeve u toj utakmici. U Pamploni nikada nije lako, imaju besprijekoran omjer u domaćim utakmicama (četiri pobjede, dva remija) i iznimno stručnog trenera Josea Antonija Camacha. Očekuju li ljudi utakmicu sličnu onoj u ponedjeljak, varaju se.''
Ogled Osasune i Barcelone igra se u subotu u sklopu 14. Primerinog kola.