Neviđeno

Golišavac na slavlju Redsa koje su pogurala čak tri autogola!

U posljednjoj utakmici osmine finala FA Cupa Liverpool je na Anfieldu deklasirao drugoligaša Brighton & Hove Albion pobijedivši 6-1, slavlje Redsa je "začinio" golišavac koji je protrčao travnjakom.

Zanimljivost je da si je Brighton zabio čak tri (!) autogola, a za dva je zaslužan isti igrač - Bridcutt, dok je jednom slovačkog vratara Brezovana matirao njegov 20-godišnji suigrač, engleski branič Lewis Dunk.

Pukli su gosti, drugoligaška momčad koju vodi nekadašnji urugvajski reprezentativac Gustavo Poyet, u drugom poluvremenu, nakon gola Andyja Carrolla u 57. minuti za 3-1. Od 71. do 84. primili su još tri pogotka. Jednog je zabio i Luis Suarez.

szólj hozzá: Liverpool v Brighton 6-1 GOALS

Nakon ranog vodstva pogotkom slovačkog stopera Martina Škrtela, gosti su izjednačili u 17. minuti preko 21-godišnjega kongoanskog veznjaka Kazenge LuaLue, inače mlađeg brata nekad poznatog Newcastleova i Portsmouthova napadača Lomane. (TS)