breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
Ovo nisu očekivali

Veliki šok za PSG: Je li ovo Cavanijev promašaj karijere?

Šesnaestina finala francuskog Kupa bila je kobna za Paris St. Germain, najbolju tamošnju momčad...

PSG je ispao iz domaćeg Kupa i to izgubivši utakmicu na domaćem terenu od Montpelliera (2-1). Pogodak glavom Victora Montana, poslije kornera u 69. minuti, je bio odlučujući, a silni napadi PSG-a u posljednjih dvadeset minuta nisu donijeli niti izjednačenje i nadu kroz produžetke za plasman dalje.

Imao je odličnu šansu Zlatan Ibrahimović (koji je ušao u igru u 66. minuti), ali se nije najbolje snašao pri udarcu iz blizine, dok je zapravo najbolja šansa PSG-a u završnici bio nedosuđeni, evidentni, jedanaesterac poslije prekršaja na Cavaniju.

Isti igrač je u prvom poluvremenu promašio veliku priliku za PSG kada se našao na pet metara od praznog gola i nekarakteristično za njega pucao pokraj stative.

Baš je Urugvajac bio strijelac jedinog pogotka za PSG u 30. minuti (s metra udaljenosti), dok je prvi strijelac na ogledu bio Daniel Congre u 20. minuti. (TS)