Svaka čast

Fotografija iz svlačionice Arsenala: Podrška nesretnom Schumiju

Nakon pobjede nad Cardiff Cityjem, igrači Arsenala poslali su poruku podrške Michaelu Schumacher.

Pobijedio je Arsenal s 2:0 goste iz Walesa pogocima u posljednjim minutama igre. Bendtner u 88. i Walcott u 92. minuti donijeli su veliko slavlje na Emiratesu i povratak na prvo mjesto Premierlige.

Arsenal se spasio u zadnjim minutama, Oscar briljirao, nova golčina Suareza

Pojavila se snimka s mjesta Schumijeve nesreće!

Nakon utakmice Lucas Podolski objavio je fotografiju na Facebooku na kojoj nogometaši Arsenala drže majicu s natpisom 'Ozdravi brzo Schumi'.

Nesretni Michael Schumacher još uvijek se nalazi u komi nakon nesreće na skijanju. Stanje mu je stabilno, ali mu je život i dalje ugrožen.