Cassano ih načeo

Fiorentina do boda s igračem manje u Parmi

Nogometaši Parme i Fiorentine odigrali su utakmicu bez pobjednika (2:2). U pitanju je bio ogled 25. kola talijanske Serie A.

U konačnici bodom zadovoljniji mogu biti gosti koju su od 53. minute igrali s igračem manje zbog crvenog kartona (dva žuta kartona) Francuza Diakitea. Unatoč tome Fiorentina je u 85. minuti uspjela doći do boda i to sjajno izvedenim slobodnim udarcem Matiasa Fernandeza.

Istina, možda je domaći vratar mogao i bolje reagirati u tom trenutku makar je lopta milimetarski točno odsjela pod gredu, u suprotni kut.

Prije svega toga se uzburkalo krajem prvog dijela kada je iskusni Antonio Cassano doveo Parmu u vodstvo u 39. minuti, ali je Kolumbijac Cuadrado samo dvije minute kasnije izjednačio. Drugi je gol za domaćina postigao Amauri točno realiziravši jedanaesterac.

Na kraju su još pocrvenjeli Munari iz Parme i Borja Valero kod gostiju.

Hrvatski nogometaš Marijan Ćorić je ostao na klupi Parme kroz ovu utakmicu, dok Ante Rebić na drugoj strani nije konkurirao za sastav Fiorentine.

U nastavku će večeri Napoli i Genoa kompletirati 25. kolo.