breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
'Još nije gotovo'

Sir Alex razočaran igrom Uniteda: Sjetio se i Jelavićeve utakmice sezone

Trener nogometaša Manchester Uniteda, Sir Alex Ferguson, još uvijek smatra da prvenstvo nije odlučeno, premda je razočaran strahovitim padom igre svoje momčadi u posljednjim četirima kolima...

Tijekom njih Manchester United uspio je prosuti osam bodova prednosti pred gradskim rivalom Cityjem. U ponedjeljak su "građani" na svom Etihadu slavili 1-0 u derbiju, a pretprošle su subote na svom Old Traffordu Fergusonovi puleni remizirali (4-4) s Evertonom iako su do 83. minute imali 4-2.

''Bio je to naš najveći propust ove sezone. Nismo si to smjeli dopustiti'', rekao je Ferguson nakon poraza u mančesterskom derbiju, 162. po redu, koji je City doveo u izglednu poziciju za osvajanje prvog naslova prvaka nakon 1968. godine

''City je sada u poziciji "glavnog vozača": prvi su dva kola prije kraja prvenstva. Još uvijek ne mislim da je sve gotovo, jer imamo isti broj bodova. Ipak, činjenica da imaju osam golova viška u gol-razlici od nas daje im značajnu prednost.''

''Derbi je bio pravi natjecateljski, bez puno prilika za gol. Razočaran smo jer nismo niti jednom ozbiljnije priprijetili njihovu golmanu. Naše su duge lopte bile loše, a oni su bili opasniji jer su lakše dolazili pred naš 16-erac.''

''Pa ipak, izgubili smo utakmicu golom iz prekida. Kada primite takav gol u ovako važnoj utakmici, možete jedino kriviti sami sebe. Povrh svega, primili smo gol u najgoremu mogućem trenutku, nakon isteka vremena u prvom poluvremenu, u kojem se praktički ništa nije događalo.''(TS)