Smračilo mu se kad je čuo...

Ferguson 'poludio' na vijesti iz Mađarske i Japana, Van Gaal ga tješi

Bedreni je mišić tijekom prvog poluvremena budimpeštanskog dvoboja D-skupine europskih kvalifikacija za SP 2014. godine između Mađarske i Nizozemske ozlijedio nogometaš gostujuće momčadi Robin van Persie...

Napadač Manchester Uniteda, ovoljetno pojačanje iz Arsenala, ostao je u svlačionici na poluvremenu. Izbornik nizozemske nacionalne momčadi Louis van Gaal izjavio je da ozljeda nije ozbiljna, te da je napadača u svlačionici zadržao isključivo iz mjera opreza.

Precizni razmjeri ozljede zasad nisu poznati. Van Persie je stradao nakon duela s domaćim braničem Rolandom Juhaszom. U poluvremenu ga je zamijenio Klaas-Jan Huntelaar, strijelac pogotka u 74. minuti za konačnu (4-1) pobjedu gostiju.

Pri zagrijavanju za utakmicu Nizozemcima se, preciznije minhenskom Bayernu, ozlijedio i Arjen Robben.

Iz Japana je u utorak došla vijest da je donji dio leđa prilikom zagrijavanja za dvoboj s Japancima ozlijedio još jedan Unitedov nogometaš, Japanac Shinji Kagawa. (TS)