Valladolidu triler

Falcao ne da drugo mjesto: Atletico opet pobjegao Realu!

Nogometaši madridskog Atletica zadržali su savršeni domaći učinak ove sezone u Primeri.

U 25. kolu pobijedili su Espanyol, a jedini pogodak zabio je Falcao, u 38. minuti iz jedanaesterca. Sjajnom Kolumbijcu je to bio 21. gol u Primeri ove sezone.

U drugom dijelu su gosti bili bolji i imali su dosta šansi za izjednačenje. Bio je to produkt činjenice što je u zadnjoj minuti prvog dijela drugi žuti karton dobio domaći igrač Gabi.

Celta je također teškom mukom u Vigu pobijedila Granadu 2:1 golom Marija Bermeja u 81. minuti. Danijel Pranjić je cijeli meč odgledao s klupe za pričuve domaće momčadi.

U ranijem je terminu Valladolid slavio kod Rayo Vallecana 2:1, a sva su tri pogotka postignuta u posljednjih dvadeset minuta utakmice. Autor onog ključnog je bio Manucho Goncalves u 80. minuti.