breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Igrali u jakim sastavima

Arsenalu veliki londonski derbi u FA Cupu!

Nogometaši Arsenala posljednji su ove subote izborili 4. kolo engleskog FA Cupa. U velikom londonskom derbiju 'topnici' su s 2-0 nadigrali Tottenham...

Sa po golom u oba poluvremena momčad Arsenea Wengera lakoćom je prošla u iduće kolo natjecanja. Obje su momčadi izvele prilično jake sastave, a boljim se taktičarom, u odnosu na Tima Sherwooda, ipak pokazao francuski strateg Arsenala.

<iframe frameborder="0" width="480" height="280" src="http://www.dailymotion.com/embed/video/x198dx0"></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x198dx0_cazorla_sport" target="_blank">Cazorla</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/goalsandmore" target="_blank">goalsandmore</a></i>

Strijelac prvog pogotka u 31. minuti bio je Santi Cazorla, nakon što ga je na lijevoj strani Tottenhamova šesnaesterca lijepo poslužio mlađahni Serge Gnabry. Španjolac je iz prve lijevom nogom neobranjivo pogodio dijagonalni kut gola Huga Llorisa.

<iframe frameborder="0" width="480" height="280" src="http://www.dailymotion.com/embed/video/x198fqv"></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x198fqv_rosicky_sport" target="_blank">Rosicky</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/goalsandmore" target="_blank">goalsandmore</a></i>

Konačan rezultat postavio je Tomaš Rosicky nakon katastrofalne pogreške Dannyja Rosea u obrani. Češki je reprezentativac sam izbio pred Llorisa u 61. minuti, te je samo "piknuo" loptu preko francuskog vratara. (TS)