Pogledajte golčinu

Eurogolom donio tri boda i četvrto mjesto Primere!

Pobjedom 2-1 kod Espanyola nogometaši Levantea ne samo da su uzeli tri važna boda već su se probili sve do četvrtog mjesta na ljestvici. Bila je to posljednja subotnja utakmica 25. kola španjolske Primere...

Do tri boda je Levante došao golom u 90. minuti i to na fantastičan način. Sa skoro 35 metara udaljenosti, posve iskosa, Ruben Suarez je opalio iz slobnodog udarca. Prizemna lopta je topovski odsjela u suprotnom kutu domaće mreže i slavlje gostiju je tada moglo početi.

Espanyol 1 Levante 2 by acosart

Inače, gosti su vodili i 1-0 golom Valda u 25. minuti, a izjednačio je Uche u 75. lijepim udarcem glavom. Espanyol je ukupno bio bolja momčad, no na kraju je ostao bez ičega, a između ostalih, i njih je Levante prešao pri skoku na četvrto mjesto ljestvice. (TS)

Primera, 25. kolo:

Espanyol - Levante 1-2 (Uche 75 / Valdo 25, Suarez 90+1)

Racing Santander - Sporting 1-1 (Stuani 74-11m / Barral 43)

Betis - Getafe 1-1 (Molina 51 / Dorado 55-ag)

Malaga - Zaragoza 5-1 (Fernandez 45, Silva 67-ag, Demichelis 77, Isco 79, Rondon 88 / Aranda 23)