Galatasaray izgubio

Ekspresna pravda: Drogba prevarom iznudio pa promašio penal!

Nogometaši Galatasarayja ponudili su priliku konkurentima da im se približe.

U prvoj utakmici 25. kola turskog prvenstva Galarasaray je ovog petka ugostio Genclerbirligi, ali umjesto očekivana tri boda, nije uspio osvojiti niti jedan.

Gosti su slavili s minimalnih 1:0 pogotkom Belgijanca Vleminckxa iz 60. minute, a remi je domaćinima propustio donijeti Didier Drogba.

Legendarni napadač iz Obale Bjelokosti ušao je u igru u 65. minuti umjesto Hamita Altintopa, a u 85. je prevarom iznudio jedanaesterac - poslije duela s jednim igračem gostiju bacio se kao da ga je pokosio metak, ali sudac je to okarakterizirao kao najstrožu kaznu.

Drogba je namjestio loptu ne mareći za 'pravilo' da igrač koji iznudi penal ne smije ga i izvesti. Opalio je Drogba silovito, ali promašio je okvir vrata!