Zabio Vedo

Dobre vijesti za Rijeku, Stuttgart porazom krenuo u Bundesligu

Nogometaši Mainza svladali su kao domaćini Stuttgart s 3:2 u prvoj nedjeljnoj utakmici 1. kola Bundeslige.

Nicolai Müller doveo je domaću momčad u vodstvo u 14. minuti, ali samo dvije minute kasnije su gosti poravnali preko bosansko-hercegovačkog napadača Vedada Ibiševića, koji je poentirao nakon centaršuta Traorea.

Japanski napadač Shinji Okazaki zabio je u svom bundesligaškom debiju pogodak u 65. minuti za novo vodstvo Mainza, koje je u 78. minuti svojim drugim golom na utakmici učvrstio Müller. Poraz gostiju ublažio je Harnik u 82. minuti.

Stuttgart nije na najbolji način krenuo u sezonu, a uskoro ga očekuju dvoboji s Rijekom u četvrtom pretkolu Europa lige.