Inicirao povratak

Dobra vijest uoči Škotske: Eduardo zabio u remiju Šahtara

Novi stari prvak Ukrajine remizirao je u pretposljednjem kolu sezone u Zaporožju.

Šahtar je kod Metalurga odigrao 3:3, spasivši se poraza u finišu nakon što su gubili 3:1.

Povratak iz poraza je pokrenuo Eduardo da Silva, koji je u 75. minuti zabio drugi gol za Rudare, dok je konačni rezultat u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio Brazilac Taison.

Eduardo je odigrao svih 90 minuta, a postignuti gol bio mu je treći prvenstveni ove sezone i prvi nakon 1. ožujka kada je zabio u utakmici protiv Volina. Darijo Srna nije bio u Šahtarovom kadru.

Ukrajinska Premierliga, 29. kolo:

Metalurg Zaporožje - Šahtar Donjeck 3:3 (Jokić 14, Junior 62, Pisotskij 69 / Ismaily 33, Eduardo 75, 90+3 Taison)

Redoslijed: 1. Šahtar 76, 2. Metalist 62 (-1), 3. Dinamo Kijev 59 (-1), 4. Dnjipro 53 (-1)...