Pogledajte golove!

'Derbi Istoka': Šahtar srušio Zenit, Dudu zabio na asistenciju Srne!

Nogometaši Šahtara pobijedili su u pripremnoj utakmici u Dubaiju momčad Zenita iz Sankt Peterburga s 3-1. Treći pogodak za momčad Šahtara postigao je hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva…

U igru je Dudu ušao u 72. minuti. Sedam minuta kasnije, nakon centrašuta s desne strane kapetana Šahtara i hrvatske reprezentacije Darija Srne, glavom je pospremio loptu u mrežu za konačnih 3-1, pobjedu Šahtara.

Srna je igrao do 83. minute, a minutu prije toga je dobio žuti karton.

Inače, dvostruki strijelac za momčad Šahtara bio je u 21. i 39. minuti Armenac Henrih Mhitarjan, kojeg je Eduardo zamijenio, dok je pogodak za Zenit postigao Konstantnin Zirjanov u 34. minuti. (TS)