Prednost iskusnijima

Debi iz noćne more: Bila mu je prva, a zbog OVOGA vjerojatno i zadnja utakmica

Nakon što je ostala na samo jednom vrataru poslije prodaje Maartena Stekelenburga u Fulham, Roma je ovog ljeta posegnula za mladim Poljakom.

U vrijeme dok je Bogdan Lobont bio jedini u kadru Vučice, za 900 tisuća eura kupljen je Lukasz Skorupski iz Gornika Zabrze.

Skorupski je debitirao ovog petka u pobjedi nad Arisom 2:1, ali ovaj jedini pogodak kojeg je primio mogao bi ga skupo koštati, tim više što je Roma dan ranije iz Napolija dovela iskusnog čuvara mreže Morgana De Sanctisa.

Naime, u 17. minuti je na slobodnjak Udojia Skorupski reagirao katastrofalno, primivši pogodak s mjesta odakle ne smije kapitulirati niti jedan ozbiljan vratar. Roma je u nastavku preokrenula golovima Osvalda i Bradleyja, ali nakon ovakve intervencije teško je povjerovati da bi SKorupski mogao dobiti prednost pred De Sanctisom i Lobontom.