Nevjerojatno

Čudesno: Ponovio golčinu po kojoj pamtimo Van Bastena!

Ukrajinski Metalist iz Harkiva slavio kod kuće protiv norveškog Rosenborga s 3-1 i osigurao plasman u nokaut fazu natjecanja...

Poveli su domaćini u 4. minuti preko Taisona koji je postigao čudesan pogodak. Brazilac je zabio golčinu u stilu legendarnog Van Bastena. Definitivno najljepši pogodak u dosadašnjem dijelu Europske lige. Tri minute prije predaha na 1-1 poravnao je Borek Dockdal.

Rezultat 1-1 stajao je na semaforu u Harkivu sve do 70. minute kada je Xavier zabio za novo vodstvo domaćina, a pobjedu je u drugoj minuti sudačke nadoknade potvrdio Juan Manuel Torres.