Torres ponovno bez učinka

Chelseaju samo bod iz dosadne utakmice!

Nogometaši Norwicha i Chelseaja odigrali su miroljubivih 0-0 u prvom ogledu 22. kola Premiershipa. Malo što će se pamtiti iz prilično dosadne utakmice...

Norwich je u prvom poluvremenu dva puta zaprijetio, ali je Chelsea ipak bio puno bliže pobjedi. Imao je 58% posjeda lopte, 20 udaraca u gol, šest u okvir gola, ali niti jedan od njih nije pronašao cilj.

Fernando Tores odigrao je 17. uzastopnu utakmicu za klub ili reprezentaciju u kojoj nije zabio gol. Imao je dvije prilike. Njegov dobar pokušaj u prvom dijelu je odlično obranio vratar domaćina John Ruddy, dok je u nastavku iz odlične pozicije tukao kraj gola. Juan Mata je također imao nekoliko prilika koje nije iskoristio.

Kao kuriozitet, spomenimo da sudac Clattenburg nije pokazao niti jedan karton na utakmici, na kojoj je bilo samo 11 prekršaja. Obje su momčadi ostvarile po dvije pobjede uoči međusobnog ogleda. Norwich je sigurno s ovim bodom puno zadovoljniji. Četvrtoplasirani Chelsea sada zaostaje 10 bodova za vodećim Manchester Cityjem, ali ima i susret više od njega. Norwich je deveti s 29 bodova.