Torres opet zabio

Chelsea gubio, pa u nastavku napunio mrežu zakletih neprijatelja!

Nogometaši Chelseaja posljednji su polufinalisti engleskog Liga kupa. Londonska je momčad ove srijede u gostima pobijedila drugoligaša Leeds s 5-1...

Odmah po povratku iz Japana, gdje je Chelsea nastupao na Svjetskom klupskom prvenstvu i gdje je izgubio finalnu utakmicu od brazilskoga Corinthiansa, igrači Rafaela Beniteza su odradili ovaj ogled i doslovno razbili suparnika u drugih 45 minuta.

Leeds je pogotkom Becchija u 37. minuti na odmor otišao s prednošću 1-0, no u nastavku ih je ugušio Chelsea koji je do kraja ogleda utrpao čak pet pogodaka. Za goste je pet različitih igrača postiglo pogotke. Sve je krenulo s golom Mate u 47. minuti. Nastavili su Ivanović, pa Moses, Hazard i na kraju je Torres u 83. postavio konačnih i uvjerljivih 5-1.

Recimo da su se ranije u polufinale plasirali još Aston Villa, Bradford i Swansea. (TS)