Norwich zadržao nadu

Chelsea gubi utrku za prvaka, Mourinho bez trofeja drugu sezonu zaredom

Poraz i ispadanje u Ligi prvaka od madridskog Atletica pogubno su djelovali na Chelsea koji je odigrao lošu utakmicu 37. kola Premiershipa i s Norwichom na Stamford Bridgeu remizirao bez pogodaka...

Iako je Norwich u posljednjih pet utakmica poražen i samo u jednom od tih pet susreta uspio je postići pogodak, Chelsea ga nije uspio svladati. Norwich je ponovno ostao bez pogotka, međutim uzeo je bod remiziravši 0-0.

Ovim remijem Chelsea se praktički i definitivno oprostio od naslova prvaka Engleske jer Manchester City i Liverpool trebaju samo jednu pobjedu u posljednja dva susreta da i matematički izbace Chelsea iz svih kombinacija. Sudeći po rasporedu, to je vrlo izvjesno.

EPL: Chelsea 0-0 Norwich City (all goals... by tapchibongda-TVL

U utakmici protiv Norwicha momčad Josea Mourinha je imala inicijativu i znatno više udaraca prema golu, međutim samo četiri su išla u okvir gola.

Najbliže pogotku domaćin je bio u dva navrata kada je pogađao okvir gola. U 32. minuti Schürrleu se ispriječila vratnica, a greda je zaustavila Davida Luiza na samom početku drugog poluvremena.

Ovim bodom Norwich je zadržao nadu u ostanak u Premiershipu za što će mu trebati pobjeda u posljednjem kolu protiv Arsenala i pomoć WBA i Swanseaja u susretima protiv Sunderlanda. (TS)