U utorak navečer je Cavani s ostalim kolegama iz urugvajske reprezentacije igrao u Čileu kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine. Urugvaj je taj ogled izgubio 2-0 i time se doveo u opasnu situaciju kada je u pitanju plasman u Brazil.
Tri vijesti o kojima se priča
No, nakon te utakmice nastavili su se problemi za Cavanija kojem je prvi let kojeg je imao prema Italiji otkazan zbog kvara na zrakoplovu. Time nije prestala agonija povratka Cavanija u Napulj, pa tako sve do petka ujutro nije uspio pronaći let za Italiju (?!).
Iz kluba su, kako navode talijanski mediji, najavili da bi Cavani u Italiju mogao sletjeti najranije u petak poslijepodne, a moguće je da zapravo iz zrakoplova Cavani samo preseli na travnjak. U subotu Napoli gostuje kod Torina (30. kolo Serie A), a Cavani, pak, navodno traži liniju koja kao zaključnu točku leta ima taj grad na sjeveru Italije. (TS)
Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite GOL.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.
