Vrhunska forma

Briljantni hrvatski dvojac ponovno oduševio Wolfsburg!

Vrhunsku predstavu ponovno su ponudila dvojica Hrvata u Wolfsburgu...

Hrvatski reprezentativni dvojac Mario Mandžukić i Srđan Lakić nastavljaju briljirati na pripremama Wolfsburga.

U prijateljskoj nogometnoj utakmici sa španjolskim Villarrealom upravo su naši napadači zaslužni za "bod". Nakon što su se našli u rezultatskom zaostatku od 0:2, 'Vukovi' su prvo smanjili preko Mandžukića u 52. minuti, a onda je izjednačenje donio Lakić u 80. minuti.

Mandžukić je zabio iz solo prodora i prizemnim udarcem savladao vratara Sancheza, dok je Lakić mrežu zatresao glavom. Obojica hrvatskih napadača odigrali su svih 90 minuta.

Odličan vikend hrvatskih nogometnih reprezentativaca u prijateljskim utakmicama zaokružio je Ivan Klasnić,

Hrvatski napadač zabio je u 90. minuti četvrti pogodak Bradford Cityju u pobjedi Boltona 4:1. Klasnić je igrao cijelu utakmicu. Bio je to treći pripremni ogled Boltona i treća pobjeda, prije Bradforda pali su Orlando City i Houston Dynamo.

Dodajmo da je londonski Chelsea odigrao još jednu prijateljsku utakmicu na turneji po Aziji. U dvoboju s tajlandskom All star momčadi, engleski je premijerligaš slavio 4:0 pogocima Lamparda ('38), Bosingwe ('50), Ivanovića ('52) i Maloude ('73).

Prijateljske utakmice:

Wolfsburg – Villarreal 2-2 (Mandžukić 52, Lakić 80 / Camunas 32, Rossi 48)

Bradford City – Bolton 1-4 (Rodney 71 / Petrov 14-11m, Pratley 65, Davies 86, Klasnić 90+2)