Uzeo im trofej

Bivša Arsenalova legenda razočarala publiku na Emiratesu!

Manchester City pobijedio je Inter s 3-0 u finalu Dublin Super Cupa, a Arsenal je remizirao 1:1 s NY Red Bullsima...

Na turniru koji se ovaj vikend igrao u glavnom irskom gradu, menadžer “građana” deklasirao je svoj bivši klub, a prvi je loptu u mrežu “nerazzurra” smjestio Mario Balotelli, također njihov bivši član.

Talijanski je reprezentativac pogodio u posljednjoj minuti prvog dijela, a odmah na startu drugog poluvremena prednost engleskog kluba je povećao bosansko-hercegovački napadač Edin Džeko. Priču je u posljednjoj minuti dvoboja zaključio Adam Johnson.

U Londonu je, pak, završen Emirates Cup na kojem je domaćin Arsenal držao ruku na trofeju sve do 84. minute utakmice protiv New York Red Bullsa kada je autogol zabio Kyle Bartley i izjednačio na 1-1. Time je američka momčad, koju je kao kapetan predvodio legendarni napadač Arsenala Thierry Henry, osvojila naslov jer je dan ranije svladala PSG, tako da je na koncu skupila četiri boda što je bilo dovoljno za prvo mjesto. Robin van Persie doveo je “topnike” u vodstvo u 42. minuti. U drugoj utakmici dana PSG je svladao Bocu Juniors s 3-0.