Drugi remi zaredom

Biliću samo bod na domaćem terenu: Rano poveli pa se opustili!

Nogometaši Beşiktaşa, koje vodi hrvatski trener Slaven Bilić, upisali su drugi remi zaredom u domaćoj Süperlig...

U utakmici 14. kola Beşiktaş je pred svojim navijačima remizirao sa Sivassporom (1-1). Utakmica je odlično započela za Bilića i njegove igrače jer je već u 5. minuti Portugalac Hugo Almeida doveo domaćina u vodstvo.

No, taj rani pogodak kao da je uljuljkao Bilićeve trupe sve do kraja utakmice. U 71. minuti je izjednačio Manuel da Costa, te se do kraja utakmice rezultat više nije mijenjao.

Za Beşiktaş je ovo već četvrti domaći prvenstveni remi u sezoni, te je klub trenutačno na diobi trećeg mjesta s Galatasarayjem. (TS)