Baš kad su uhvatili zalet

Bilićev Lokomotiv izgubio kod kuće od kandidata za ispadanje

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu u dresu Lokomotiva i zaradio žuti karton, dok je Dario Krešić susret odgledao s klupe...

Baš kad se činilo da su uhvatili zalet, nogometaši moskovskoga Lokomotiva kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, doživjeli su na domaćem terenu 0:1 poraz od kandidata za ispadanje Volge. U 19. kolu ruskoga prvenstva jedini pogodak na utakmici postigao je Asildarov u 39. minuti i tako prekinuo niz od tri uzastopne pobjede i četiri utakmice bez poraza Bilićevih pulena.

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu u dresu moskovske momčadi i zaradio pritom žuti karton, dok je vratar Dario Krešić susret odgledao s klupe.

Lokomotiv je nakon 19 odigranih utakmica na sedmom mjestu sa 31 bodom, sedam manje i s utakmicom više od vodećega CSKA-a iz Moskve, a pobijedi li moskovski Spartak u ponedjeljak u gostima Rubin iz Kazanja, Bilićeva momčad skliznut će na osmom mjesto u poretku. (Agencija VLM)