U top formi

Bilić ga ne želi, a on zabio dva gola i dvaput asistirao na istoj utakmici!

U susretu 11. kola engleskog nogometnog prvenstva Bolton je na domaćem terenu pobijedio Stoke sa 5-0, a briljirao je Ivan Klasnić, koji upisao dva gola i dvije asistencije.

Klasnić je asistirao Daviesu u 2. minuti za vodstvo 1-0, te u 73. minuti Eaglesu za 4-0. Uz to, upisao je još dva gola, u 61. i 82. minuti. Iz igre je izašao u 85. minuti uz ovacije domaćih navijača.

Klasnić, koji nije pozvan u hrvatsku reprezentaciju za dodatne kvalifikacije protiv Turske, ove je sezone u osam prvenstvenih nastupa skupio 5 golova i 2 asistencije, po čemu je najučinkovitiji igrač Boltona.

Klasniću su to bili prvi golovi u Boltonu od 27. kolovoza, kada je tada treći ovosezonski prvenstveni pogodak zabio Liverpoolu u trećem kolu. Ukupno je sada na učinku od pet golova i dviju asistencija.

Drugi je put, otkako je u Engleskoj (treća sezona), zabio dva gola na istoj utakmici. Ranije mu je to pošlo za rukom 12. prosinca 2009. godine u 3-3 remiju protiv Manchester Cityja.

Njegov je klub i dalje u zoni ispadanja: trenutačno igrači Owena Coylea drže 18. mjesto s trima pobjedama i osam poraza u 11 kola.

U ranijem je terminu Wolverhampton također stigao do treće prvenstvene pobjede na krilima sjajnog veznjaka, bivšeg Tottenhamova igrača Jamieja O'Hare. Slavili su Wolvesi na svom travnjaku 3-1 protiv Wigana, a O'Hara je zabio vodeći, te asistirao pri dvama preostalim pogocima suigrača.