Hat-trick Robbena

Bayern razbio Schalke: Nova sjajna partija Marija Mandžukića!

Bayern je pobijedio Schalke 5:1, a jedan od strijelaca za Bavarce bio je i hrvatski napadač Maio Mandžukić, koji je još ubilježio jednu asistenciju i izborio jedanaesterac.

Nogometaši Bayerna nemaju milosti prema nikome, pa su ove subote u ogledu 23. kola Bundeslige razbili i Schalke s 5-1.

Postavite pitanje Mariju Mandžukiću i osvojite potpisani dres!

Trebao je to biti derbi, no kakav je to derbi kada poslije pola sata igre jedna momčad vodi 4-0. Bayern je utakmicu riješio vrlo rano, a Schalke je isto tako vrlo brzo shvatio da mu poslije blamaže protiv Real Madrida u Ligi prvaka (1-6), slijedi nova.

Bayern je slavio 5-1, mogao je i više, a bila je to ujedno petnaesta prvenstvena pobjeda u nizu Guardioline momčadi.

Junak ogleda je bio Nizozemac Arjen Robben koji je postigao hat-trick, a hrvatski nogometaš Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu te ju je začinio s pogotkom i asistencijom. U 24. minuti je na centaršut Alabe (koji je postigao prvi pogodak na ogledu iz slobodnog udarca) dobro reagirao glavom i postigao svoj 14. pogodak u Bundesligi ove sezone.

Prvi strijelac Lewandowski mu i dalje bježi za jedan gol.

Recimo i da su gosti završili utakmicu s igračem manje zbog isključenja Papadopoulosa u 76. minuti. (TS)

Bayern Munich 5-1 Schalke 04 Highlights 3.1... by HDPeak

Bundesliga, 23. kolo:

Bayern - Schalke 5-1 (Alaba 3, Robben 15, 28, 77-11m, Mandžukić 24, / Rafinha 64-ag)

Augsburg - Hannover 1-1 (Klavan 56 / Diouf 21)

Bayer - Mainz 0-1 (Choupo-Moting 37)

Borussia (D) - Nürnberg 3-0 (Hummels 51, Lewandowski 64, Hitarjan 83)

Braunschweig - Borussia (M) 1-1 (Ter Stegen 52-ag / Davari 24-ag)

Werder - Hamburg 1-0 (Junuzović 19)

Redoslijed: 1. Bayern 65, 2. Borussia (D) 45, 3. Bayer 43, 4. Schalke 41, 5. Wolfsburg 39 (-1), 6. Mainz 37, 7. Borussia (M) 36, 8. Augsburg 35, 9. Hertha 35…

Goal Mandžukić - Bayern Munchen 3-0 Schalke... by Matuidi3

Goal Robben - Bayern Munchen 2-0 Schalke - 01... by Matuidi3