Ponovno nezadovoljan

Balotellija slomile emocije: Pogledajte kako se rasplakao na klupi Milana

Kontroverzni napadač Milana Mario Balotelli rasplakao se za vrijeme prvenstvene utakmice protiv Napolija nakon što je zamijenjen 15 minuta prije kraja susreta…

Milan je poveo preko Marokanca Taarabta već u 8. minuti. Radost gostiju trajala je samo tri minute, jer je Gökhan Inler pravom majstorijom poravnao na 1-1. Švicarac je s ruba kaznenog prostora idealno lob udarcem naciljao iznad vratara Cristiana Abbiatija i pogodio. Rezultat se nije mijenjao sve do 56. minute, a onda je Inler idealnom dugom loptom poslužio Gonzala Higuaina na petercu, a Argentinac je glavom samo sproveo loptu u gostujuću mrežu za 2-1.

Uzrujan lošom igrom i rezultatima Milana u ovoj sezoni, Balotellija su slomile emocije nakon što je zamijenjen u 75 minuti.

Bivši igrač Cityja prekrio se jaknom prije nego što ju je skinuo i pokazao suzne oči.

Konačno riješenje susreta stiglo je u 82. minuti kada je Marek Hamšik najprije idealno gurnuo loptu u kazneni prostor između dvojice braniče za Josea Callejona, a Španjolac je potom nesebično proigrao Higuaina na petercu, kojem ponovno nije bilo teško samo sprovesti loptu u gol.

Napoli se pobjedom, ali uz dvije utakmice više, približio drugoplasiranoj Romi na svega tri boda, dok za vodećim Juventusom, uz utakmicu više, zaostaje velikih 12 bodova. (TS)